wybierz język

Profil działalności

Adept Software to całkowicie polska firma, która powstała w 2003 rok. Siedziba firmy znajduje się w samy centrum Poznania. Głównym przedmiotem działalności jest tworzenie, wdrażanie i utrzymanie zaawansowanych systemów informatycznych przeznaczonych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

  

W ofercie Adept Software możemy wyróżnić dwie główne linie produktowe:
Systemy mobilne dedykowane dla firm posiadających rozproszone, terenowe siły sprzedaży.
Systemy analityczne umożliwiające integracje danych pochodzących z różnych źródeł i systemów, ich przetwarzanie i prezentacje w przyjaznej dla Użytkowników formie.

  

Systemy mobilne

Adept Software jest czołowym na polskim rynku dostawcą rozwiązań mobilnej sprzedaży klasy SFA (Sales Force Automation), systemów optymalizacji zasobów firmy w terenie klasy FFA (Field Force Automation) oraz mobilnego systemu budowania relacji z klientem klasy mCRM (Mobile Customer Relationship Management) przeznaczonych na platformę Windows Mobila oraz Android.

 

Firma może pochwalić się realizacją ponad 70 projektów mobilnych. Naszymi klientami są głównie przedsiębiorstwa produkcyjne oraz handlowe z różnych branż. Wśród nich znaczną część stanowią firmy z szeroko rozumianego sektora FMCG, jak również branży farmaceutycznej, dystrybucji książek, produkcji i dystrybucji środków ochrony roślin, dystrybucji opakowań i artykułów wykończenia wnętrz.

 

 

Systemy analityczne

Adept Software jest producentem rozwiązania analityczno-raportującego, którego głównym celem jest dostarczenie informacji niezbędnych do skutecznego zarządzania firmą uzyskanych w wyniku przetworzenia danych dostępnych w istniejących już systemach przedsiębiorstwa.

 

System ten składa się zasadniczo z dwóch narzędzi analitycznych:

  • oprogramowania umożliwiające modelowanie i zasilanie Hurtowni Danych danymi pochodzącymi z różnych źródeł,
  • oprogramowania klasy Business Intelligence pozwalające na opracowanie wielowymiarowych analiz na różnych poziomach szczegółowości, przekształcenie danych w informacje.

 

Klientem, do którego kierowana jest oferta wdrożenia systemu analitycznego jest każde bez wyjątku przedsiębiorstwo. Prowadzenie działalności gospodarczej związane jest z gromadzeniem dużej ilości danych. Kluczem jednak do sukcesu jest ich odpowiednie przeanalizowanie i podjęcie racjonalnej decyzji. W tym właśnie ma pomóc wdrożenie rozwiązania analitycznego Adept.

 

 

Misja firmy:

„Wzrost efektywności prowadzenia działalności przedsiębiorstw poprzez wdrożenie zaawansowanych rozwiązań informatycznych dostarczających wiedzę do racjonalnego podejmowania decyzji”

 

Kontakt
  • Zadzwoń do nas
    61 662 73 77
  • Jak dojechać