wybierz język

Usługi

Wdrożenie testowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwań potencjalnych klientów, którzy stoją przed koniecznością wyboru optymalnego rozwiązania informatycznego do swoich potrzeb, proponujemy wykonanie usługi wdrożenia pilotażowego. W ramach wdrożenia testowego zapewniamy wstępną konfigurację systemu, instalację oprogramowania na sprzęcie własnym lub klienta, szkolenia oraz usługę helpdesku w czasie trwania testu.

 

Wdrożenie produkcyjne

Nasza filozofia wdrożenia systemów zakłada indywidualne podejście do klienta. W całej historii firmy Adept Software nie zostało wdrożone takie same rozwiązanie u dwóch różnych klientów. W metodyce wdrożenia główny nacisk w związku z tym kładziemy na etap analizy przedwdrożeniowej, czyli wysłuchania potrzeb klienta oraz modelowanie rozwiązania w odpowiedzi na otrzymane zapotrzebowanie.

 

Wdrożenie oprogramowania

w naszym rozumieniu to kompleksowy proces zapoczątkowany od wyboru rozwiązania, poprzez analizę przedwdrożeniową, wybór i konfigurację infrastruktury sprzętowej, konfigurację i instalację oprogramowania oraz asystę wdrożeniową.

 

Cloud Computing

W celu ograniczenia kapitałochłonności wdrożenia naszych systemów na wczesnym etapie proponujemy umieszczenie ich w zakładanej funkcjonalności w tzw. chmurze obliczeniowej w modelu pełnego outsourcingu. Zapewniamy wówczas infrastrukturę sprzętową i programową dla działania oprogramowania oraz pełne wsparcie helpdesku.

 

Helpdesk

Udostępniamy dla użytkowników wdrożonych systemów Adept kontakt telefoniczny lub mailowy, pod którym dyżurują kompetentni pracownicy Adept udzielający zdalnej pomocy technicznej w zakresie pracy z oprogramowaniem.

 

Szkolenia i konsultacje

Zapewniamy dodatkowe, indywidualne szkolenia dla nowych użytkowników systemów oraz uzupełniające szkolenia dla osób posiadających już doświadczenie w pracy z systemami Adept. Dzielimy się również wiedzą i doświadczeniem naszych konsultantów w okresie powdrożeniowym. Naszym celem jest stałe doskonalenie naszych umiejętności i ciągły rozwój oprogramowania Adept. Nie boimy się również stawić czoła nowym wyzwaniom i uczestniczyć w nowatorskich, ambitnych projektach.

Kontakt
  • Zadzwoń do nas
    61 662 73 77
  • Jak dojechać