wybierz język

Inauguracja nowej strony Adept Software

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową stronę firmy Adept Software. Nowa strona internetowa została przygotowana w taki sposób, aby ułatwić Państwu (…)

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową stronę firmy Adept Software. Nowa strona internetowa została przygotowana w taki sposób, aby ułatwić Państwu dostęp do informacji o naszej firmie, usługach i produktach oraz aktualnościach dotyczących naszej działalności.

Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna spodoba się Państwu, a zawartość i przejrzystość ułatwią dotarcie do potrzebnych informacji. Zapraszamy.

15.03.2013

Wdrożenie systemu Adept dystrybutor na platformie Android w firmie P.H. Lider

P.H. Lider to powstała w 1999 roku gdańska firma zajmująca się dystrybucją opakowań jednorazowych, chemii gospodarczej, artykułów higienicznych oraz świadcząca (…)

P.H. Lider to powstała w 1999 roku gdańska firma zajmująca się dystrybucją opakowań jednorazowych, chemii gospodarczej, artykułów higienicznych oraz świadcząca usługi nadruków na opakowaniach jednorazowych.

 

Wdrożenie systemu Adept obejmowało moduły związane obsługą magazynu i zamówień w terenie, trasy, wizyty, płatności, kontrolą pracy PH, integracji GPS, nieobecności i zastępstw, ofertami handlowymi, ankietami i zadaniami, raportowaniem sprzedaży.

12.02.2013

Wdrożenie systemu Adept producent na platformie Android w firmie Wielkopolska Wytwórnia Żywności Profi

Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI z Grabowa nad Prosną jest wiodącym producentem dań gotowych i pasztetów w kraju. Jest firmą w (…)

Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI z Grabowa nad Prosną jest wiodącym producentem dań gotowych i pasztetów w kraju. Jest firmą w całości opartą o kapitał polski. Obecnie zatrudnia ponad 300 osób. Powstała w czerwcu 1993 roku. We wrześniu 1994 roku ruszyła produkcja pasztetów drobiowych. Innowacyjne, lekkie opakowania jakie wprowadziła dla swoich produktów szybko zyskały aprobatę rynku i klientów. Spółka PROFI, jako jedna z pierwszych polskich firm spożywczych, otrzymała uprawnienia eksportowe do krajów UE oraz do USA. Najważniejszym elementem polityki budowania pozycji przedsiębiorstwa na rynku jest stały rozwój i wysoka jakość oferowanych produktów. Potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, w tym między innymi: certyfikat w zakresie zintegrowanych systemów zarządzania jakością HACCP, PN-ISO 9001:2008, a także BRC Global Standard i IFS.

PROFI chce wyprzedzać, a nie jedynie podążać za innymi. Dzięki temu jest to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych marek na rynku spożywczym. Uznaniem osiągnięć przedsiębiorstwa są tytuły jakie otrzymała firma. Między innymi są to: Lider Społecznej Odpowiedzialności – Dobra Firma, Lider Jakości Żywności, Złoto Jakość Roku 2009 w kategorii „Dania Gotowe”. Kapituła Nagrody Gospodarczej przyznała Kryształowy Puchar Polski oraz Złoty Medal uznając Wytwórnię Żywności za najlepsze w kraju Przedsiębiorstwo w branży spożywczej. Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI z Grabowa nad Prosną jest wiodącym producentem dań gotowych i pasztetów w kraju. Jest firmą w całości opartą o kapitał polski. Obecnie zatrudnia ponad 300 osób. Powstała w czerwcu 1993 roku. We wrześniu 1994 roku ruszyła produkcja pasztetów drobiowych. Innowacyjne, lekkie opakowania jakie wprowadziła dla swoich produktów szybko zyskały aprobatę rynku i klientów. Spółka PROFI, jako jedna z pierwszych polskich firm spożywczych, otrzymała uprawnienia eksportowe do krajów UE oraz do USA. Najważniejszym elementem polityki budowania pozycji przedsiębiorstwa na rynku jest stały rozwój i wysoka jakość oferowanych produktów. Potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, w tym między innymi: certyfikat w zakresie zintegrowanych systemów zarządzania jakością HACCP, PN-ISO 9001:2008, a także BRC Global Standard i IFS.

 

Wdrożenie systemu Adept w firmie Profi obejmowało obok funkcji typowo sprzedażowych związanych z ewidencją zamówień liczne funkcjonalności związane kontrolą półki, obsługą wydań materiałów promocyjnych i gratisów, ankietami i zadaniami, tras, wizyt, monitoringiem konkurencji, akcjami promocyjnymi, obsługą nieobecności, elektronicznym przekazywaniem zamówień do dystrybutorów oraz raportowaniem aktywności PH na różnych poziomach ogólności.

24.11.2012

Adept producent na platformie Android w Miraculum S.A.

Miraculum S.A. to polska firma kosmetyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie z blisko 90 letnią tradycją. W portfolio (…)

Miraculum S.A. to polska firma kosmetyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie z blisko 90 letnią tradycją. W portfolio spółki znajdują się takie marki jak: Miraculum, Tanita, Pani Walewska, Chopin, Być Może, Gracja, Mirasol, Paloma, Yoko i Virtual.Firma działa na rynku detalicznym, co oznacza, że produkty trafiają do ostatecznych odbiorców poprzez kanał tradycyjny (hurtownie dystrybucyjne) oraz nowoczesny (sieci handlowe).

 

System Adept producent został wdrożony w dwóch firmach grupy, tzn. Miraculum S.A. oraz Miraculum Dystrybucja Sp. z o.o. Główny nacisk w trakcie wdrożenia położony był na integracje systemu Adept z dwoma niezależnymi systemami magazynowo-sprzedażowymi w zakresie obsługi zamówień i wpłat, jak również obsługą materiałów promocyjnych i gratisów, przy równoczesnym wsparciu elektronicznej wymiany zamówień z dystrybutorami. 

02.10.2012

Mobilny Adept dystrybutor na platformie Android w firmie Temido

Firma Temido powstała w 1996 roku jest czołowym dystrybutorem kosmetyków na terenie województwa śląskiego, Zagłębia, Częstochowy i Podbeskidzia, Opolszczyzny i (…)

Firma Temido powstała w 1996 roku jest czołowym dystrybutorem kosmetyków na terenie województwa śląskiego, Zagłębia, Częstochowy i Podbeskidzia, Opolszczyzny i od niedawna Krakowa. W ofercie posiada wiodące marki polskich i zagranicznych producentów. Swoje działania sprzedażowe kieruje do sklepów detalicznych i hurtowni zapewniając szeroki asortyment, kompleksową i terminową obsługę oraz szybką dostawę.

 

Wdrożenie systemu Adept w firmie Temido obejmowała następujące moduły: Adept connector, Trasy, Wizyty, Zamówienie, Zestawy promocyjne, Płatności, Ankiety, Zadania, Dokumenty handlowe z systemu magazynowo-sprzedażowego, Materiały promocyjne, Nieobecności, Integracje z GPS, Raportowanie na różnych poziomach ogólności.

14.09.2012

Kontakt
  • Zadzwoń do nas
    61 662 73 77
  • Jak dojechać